Casa Giallo Odaları

Şömineli ortak alanı ve lüks odalarıyla Casa Giallo dört mevsim tatilinizi unutulmaz kılacak. Sapanca tatilinin tadını çıkaracağınız Suite, Deluxe, Superior ve Teraslı odalarla konforlu, huzurlu ortamımızla sizleri ağırlamaya hazırız. Casa Giallo Odaları ve oda detayları için okumaya devam edin.

Casa Giallo Suites

Casa Giallo
Suites

Doğa ile kaynaşan harika otelimizin sunduğu en konforlu konaklama alternatifi. 87 metrekare yaşama alanı ve 20 metrekare terası, toplamda 107 metrekarelik bu Premium King Suit evde konforunuz için her detay gözden geçirildi ve doğa ile kaynaşan geniş bir terası bulunuyor.

Kanthaka &
Incitatus

Kanthaka Buddha’nın atının ismidir.

Incitatus ise Üçüncü Roma İmparatoru Caligua’nın favori atıdır.

İsmi gibi size huzur verecek odalarımız 50 m² olup muhteşem bir doğa ve tabiat manzarasına sahiptir. 

Geniş bir terası olan odalarımızın siz değerli müşterilerimizin zevki için dizayn edilmiştir. Odalarımızın özellikleri arasında.

Kanthaka & Incitatus

Aristides & Hidalgo

Aristides &
Hidalgo

Geniş bir salonuyla birlikte 1+1 şeklinde tasarlanmış odamız 73 m2 alandan oluşmaktadır. 

Marengo

Bu odamız ismini Napoleon’un fabori savaş atından almıştır. Geniş bir salonuyla birlikte 1+1 şeklinde tasarlanmış odamız 87 m2 alandan oluşmaktadır.

Teraslı Oda

Teraslı Oda

“Casa Giallo”nun içerisinde yer alan teraslı odalarımızın büyüklüğü 40 metrekaredir. Muhteşem orman mazarasında yer alan odalarımızdan otelimiz de 2 adet bulunmaktadır. 

Oksijen yüklü muhteşem doğa.

Casa Giallo Sapanca’da, dört mevsim cazibesini koruyan tartışılmaz doğal güzelliği ve oksijen yüklü muhteşem doğası ile Sapanca Gölü`ne üç kilometre mesafede konumlanmış olup,  huzurlu, romantik ve dinlendirici bir tatil sunmaktadır.

Yeşillikler içindeki otelimizin odaları konfor ve dinlenme ihtiyacına cevap verebilmek için tasarlanmış olup üst segment özelliklere sahiptir. Tesis odalarında misafirlere doğa manzaralı teras, jakuzi, şömine gibi olanaklar sunulmaktadır.

tr_TRTurkish